hairtalk

HAKKIMIZDA

Saç uzatma sistemlerinde bant kaynak sisteminin mucidi olarak tanınan Hairtalk aynı anda saç dolgunlaştırma ve saç renklendirme sunabilen teknolojisiyle dünya genelinde ün yapmıştır.

Hairtalk Extensions mucidi, dünya bant kaynak öncüsü ve lideri!


Günter Alex ve Konrad Schneck tarafından 1985 yılında Arcos die haarprofis Handels GmbH adıyla kurulmuş,2016 yılında dünya markası olacak ismiyle Hairtalk GmbH olarak değiştirilmiştir. Saç uzatma sistemlerinde bant kaynak sisteminin mucidi olarak tanınan Hairtalk aynı anda saç dolgunlaştırma ve saç renklendirme sunabilen teknolojisiyle dünya genelinde ün yapmıştır.
Saç dünyasında uluslararası marka yaratmak isteyen Arcos ekibine1993 yılında Konrad Schnek’in işletme ekonomisti oğlu Oliver Schneck katılır.2005 yılında eşsiz bant sistemini bulan Günter Alex’in bu icadıyla uluslararası marka düşüncesinin doğuşu gerçekleşir.

Dünyanın en büyük saç markası doğuyor!

Hairtalk Extensions bir saatten az bir zamanda uygulanır!


Hairtalk Extensions bant sisteminin icadında 'zaman kavramı' en önemli unsurlarından biri olmuştur. Saç uzatma işlemi saatler almamalı, bir saatten az bir sürede gerçekleşmelidir. Saçlar, takmak veya çıkartılmak istendiğinde mevcut uygulanan yöntemlerdeki gibi ana saçlarda kopma, yıpranma olmamalı aksine saçlar üzerinde nazikçe çalışılabilmelidir. Bu misyon ile başlayan yüksek kaliteli üretimler 2016 yılında Hairtalk adıyla dünya üzerinde yayılmaya başlamış ve kısa sürede 57 ülkede profesyonel kuaför salonlarında ve hairtalk uygulama merkezlerinde yerini almıştır. Almanya’da 2.500 eğitim almış Hairtalk profesyonel salonu bulunmaktadır.
Küresel olarak işleyen ve uluslararası ortaklıklarla satış ağı kuran Hairtalk,57 ülkede saç serileri, bakım ürünleri ve aksesuarlarıyla uluslararası pazarları fethediyor. Almanya’da başlayan Hairtalk yolculuğu, bu kocaman uluslararası hairtalk ailesinin enerjisiyle sürekli daha ileriye taşınan bir başarı öyküsüdür.
Böyle bir Hairtalk ailesine sahip olmaktan, Hairtalk markasını ve ürünlerini birlikte geliştirmekten durur duyuyoruz.

Hairtalk Extensions-Dünya çapında 57 ülkede!